11:59 / E Premte, 17 Gusht 2018 / indeksADMonline

Vushtrri: Merr veturën me qira dhe nuk e kthen më

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Vushtrri ka marr veturë me qira dhe nuk e ka kthyer prapë.

“Ankuesi mashkull K-shqiptar ka raportuar se i dyshuari mashkull K-shqiptar i ka marr një veturë me qira dhe nuk e ka kthyer më. Rasti është duke u hetuar nga njësitet policore”, thuhet në raport të policisë. /Indeksonline/

 

Temat: