18:34 / E Diele, 22 Nëntor 2020

Xhaka e Alioski diskutojnë shqip pas pjesës së parë

Leeds dhe Arsenal po zhvillojnë ndeshjen e javës së nëntë të Premierligës.

Pas përfundimit të pjesës së parë, dy futbollistët shqiptar kanë diskutuar në mes vete, shkruan Indeksonline.

Ezgjan Alioski dhe Granit Xhaka kanë biseduar me njëri-tjetrin në Gjuhën Shqipe.

Edhe pse nuk kuptohet se çfarë po bisedojnë megjithatë vërehen se ata janë duke komunikuar në Gjuhan Shqipe. /IndeksOnline/