20:25 / E Martë, 07 Korrik 2020 / Ensar Ramadani

Xhaka e Mustafi nga minuta e parë kundër Leicesterit

Arsenal dhe Leicester do të takohen në ndeshjen e xhiros së 34-të të Premierligës.

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 21:45, shkruan Indeksonline.

Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi do të luajnë nga minuta e parë për skuadrën e Artetës.

Këto janë formacionet zyrtare:

Arsenal: Martínez; Mustafi, Luiz, Kolasinac; Bellerín, Ceballos, Xhaka, Tierney; Saka, Aubameyang, Lacazette.

Leicester: Schmeichel; Bennett, Evans, Söyüncü; Justin, Ndidi, Tielemans, Albrighton; Pérez, Iheanacho, Vardy.