18:58 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Xhakës po i qet gruaja pallaqinka

Mbrojtësi i Baselit, Taulant Xhaka aktualisht po shijon rehatinë në shtëpinë e tij në Zvicër.

Në rrjetin social “Twitter” ai ka postuar një video ku shihet gruaja e tij duke gatuar pallaqinka.

Xhaka njihet për lidhjen e fortë me gruan dhe shpesh poston fotografi bashkë me të në rrjetet sociale. /Indeksonline/