16:22 / E Premte, 18 Shtator 2020

“Xhbanja” si rrallë herë, pozon në veshje kombëtare

Bëri famë me rolin e “Xhbanes” dhe sot mbetet ndër femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar.

Aktorja e njohur, Arjola Demiri është një femër që çdo herë bije në sy dhe duke qenë mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ajo sjell imazhe të ndryshme për adhuruesit.

Ndonëse shpesh e shohim me veshje të cilat ia ekspozojnë linjat, Arjola këtë herë u shfaq më ndryshe.

Në veshje kombëtare shqiptare, Arjola dukej më e bukur se kurrë më parë.

Ndërkohë, kujtojmë që Arjola pas serilait “O sa mirë” ka  marr pjesë edhe në shumë projekte të tjera televizive./Indeksonline/