22:51 / E Shtunë, 26 Nëntor 2022 / MSH

Xhensila dhe Besi në pritje të fëmijës së dytë? Ngjallen dyshimet

Xhensila Myrtezaj, Bes Kallaku dhe vajza e tyre Ajka kanë realizuar një set të veçantë fotografik, teksa kanë dhuruar disa kartolina të bukura për festat e fundvitit.

Megjithatë, përtej fotove, ndjekësit e saj dhe disa media po aludojnë që këngëtarja mund të jetë në pritje të ëmbël.

Kjo pasi Xhensila në disa foto shfaqet duke mbajtur duart tek barku, gjë që është marrë si “shenjë” që tregon shtatzaninë.

Edhe në një foto të tyre të publikuar nga Rezarta Shkurta, ajo shkruan “Cooming Soon”, pra “Vjen së shpejti” dhe sërish Xhensila është në pozën tipike që tregon pritjen e ëmbël.