13:00 / E Martë, 26 Shtator 2023 / AR

Xhensila me fotosesion fantastik, shfaqet plot nur në shtatzëni

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj është në pritje të një djali.

Edhe gjatë kësaj shtatzënie po qëndron aktive me postime duke u shfaqur plotë stil dhe elegancë, shkruan Indeksonline.

Ditën e sotme e nisi me një fotosesion mahnitës teksa merr vëmendje barku i rrumbullakosur.

E kuruar deri në detajin e fundit artistja u shfaq fantastike./Indeksonline/