21:39 / E Enjte, 10 Tetor 2019

‘Xhesika’ feston ditëlindjen në Dubai, sonte po duket ‘flakë’

Arta Nitaj e njohur për publikun si ‘Xhesika’ e serialit ‘O sa Mirë’ a zgjedhur Dubain si destinacion për të festuar ditëlindjen.

Aktorja dhe moderatorja e njohur atje po qëndron së bashku me mikeshat e saj ndërsa ka sjellur vazhdimisht imazhe dhe video të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Sonte në festën e saj të ditëlindjes Arta ka treguar dukjen e saj e që padyshim ishte joshëse dhe tejet impresive.

Zeshkanja seksi nga një video e publikuar në Instagram shihet e veshur në një fustan të tejdukshëm i hapur tek pjesa e gjoksi.

Ndryshe ajo dukej tërheqëse dhe në top-formë. /Indeksonline/