08:15 / E Mërkurë, 27 Maj 2020

Xhinset 15 mijë dollarëshe të Kylie Jenner

E kemi fare mirë para syve uniformën tuaj gjatë ditëve në karantinë. Një palë streçe, një bluzë çfarëdo, ose ose në rastin më të mirë një kostum sportiv. Epo ndërkohë që ju tani po shihni si do t’i mbyllni me sa më pak para blerjet e verës, Kylie në karantinë vesh këto xhinse.

S’kanë asgjë të jashtëzakonshme përveç çmimit. Kushtojnë plot 15,000 dollarë!

Do të thotë sa një makinë e mirë në gjendje perfekte. Miliarderia e familjes Jenner i kombinoi xhinset me pjesën e sipërme të bikinit dhe një palë vathë diamandi, që gjithashtu kushtonin plot 50,000 dollarë.

Duket çmenduri por jo për botën e Kylie-it! 

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Mos i humb