16:40 / E Martë, 27 Shtator 2022 / AR

Ye i dashuruar? Dje “vajtoi” për Kimin, sot u ribashkua me Irina Shayk

Kanye West dhe Irina Shayk janë ribashkuar.

Dyshja u panë bashkë në festën e mbajtur në Londër, transmeton Indeksonline.

Në këtë event ishin edhe modelet Naomi Campbell , Bella Hadid dhe Winnie Harlow , Edward Enninful i British Vogue , reperi Stormzy dhe Riccardo Tisci i Burberry.

Kujtojmë se Kanye dhe Irina janë bërë bashkë për herë të parë në verën e vitit 2021./Indeksonline/

Kanye West ribashkohet me Irina Shayk, komenton pamjen e tij të bedazzled Flip Flop