20:31 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / V R

Yll Limani publikon baladën e re “Leje”

Yll Limani ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Artisti i mirënjohur solli këngën me titullin “Leje”, i cili erdhi vetëm në versionin audio.

Teksti i këngës u realizua nga Ylli, muzika nga Fajtjon Miftari, ndërsa për animacionin e videos u kujdes Milan Grundza.

Kënga është baladë dhe padyshim do të pritet mirë nga adhuruesit e shumtë të këngëtarit.

Tashmë kënga gjendet në kanalin Youtube./Indeksonline/