21:55 / E Hënë, 08 Mars 2021 / Ç.Q

Ylli amerikan shtrihet në spital për shkak të infeksionit nga tatuazhi

Ylli i njohur i kinematografisë amerikane, Bam Margera është detyruar të shtrihet në spital.

Kjo pasi ai është infektuar nga tatuazhi i fundit që ka bërë, transmeton Indeksonline.

Momentit që ka dashur të pastrohet me ujë të nxehtë, Margera e ka vërejtur që këmba e tij është infektuar.

Lajmi i mirë është që ai tashmë është liruar dhe gjendja e tij është drejt përmirësimit./Indeksonline/