14:40 / E Premte, 03 Maj 2019 / indeksADMonline

Ylli i Juventusit humbet ndeshjen kundër Torinos

Emre Can ka pësuar një lëndim vetëm disa orë para ndeshjes së sotme së Juventusit kundër Torinos.

Këtë mëngjes mesfushori gjerman ka ndjerë një problem muskulor që do ta mbajë atë jashtë ndeshjes me Torinon.

Për shkak të mungesës së Emre Can , Massimiliano Allegri thuhet se ka ftuar Simeone Muratore, i cili është i lindur në vitin 1998 dhe ka 36 paraqitje dhe dy gola me Juventus B. /IndeksOnline/