17:08 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Ylli po vjen, këngën e re po e bjen

Ai është një nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit.

Bëhet fjalë për Yll Limanin, i cili njihet për stilin unik dhe origjinalitetin.

Artisti nga Prishtina, duket se për adhuruesit e këngës së tij, do t’vjen shumë shpejtë edhe me një projekt të ri muzikor.

Kështu ka lënë të nënkuptohet fotografia e tij e fundit në Instagram, ku shkruan: „Unë për ty“ dhe një shenjë e syrit të kaltër.

Kujtojmë që Ylli njihet për balada./Indeksonline

View this post on Instagram

lumi unë për ty 🧿

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Mos i humb