13:26 / E Hënë, 30 Prill 2018 / indeksADMonline

Yllka Kuqi e prekur nga vdekja e hershme e këngëtarit nga Deçani (Foto)

Vdekja e hershme e këngëtarit dhe ish-ushtarit të UÇK-së, Jeton Kuqi ka prekur të gjithë.

Shumë qytetarë e figura të shquara të politikës kanë ngushëlluar familjarët e të ndjerit përmes rrjeteve të tyre sociale, shkruan Indeksonline.

Edhe këngëtarja kosovare Yllka Kuqi përmes një statusi ka shprehur dhimbjen e saj për humbjen e mikut dhe kolegut të saj.

Ky është statusi i saj:

“Mik, kolege, kusheri e mbi t’gjithe Njeri i Mire… thjesht s’po m’besohet kaq shpejt me shku Jeton Kuqi…Ngushellime familjes dhe t’gjithe dashamireve te Jetonit…do ta kujtojme perhere… pushofte i qete !”

 

Ndryshe Jeton Kuqi ka vdekur dje si pasojë e një aksidenti me motoçikletë./Indeksonline/