18:35 / E Diele, 20 Tetor 2019

Yllka Kuqi lanson projektin muzikor “Qysh ke mujt”

Ajo është mjaftë aktive me projekte muzikore.

Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi sot ka lansuar projektin e saj më të ri.

Kënga mbanë titullin “Qysh ke mujt”, dhe vjen edhe me videoklip që tashmë është në kanalin Youtube.

Kënga i takon zhanrit baladë, dhe sjellë këngëtaren mjaftë të veçantë në dukje./Indeksonline/