19:47 / E Premte, 03 Maj 2019 / indeksADMonline

Young Zerka jep detaje nga kënga e re, tregon se kur do të publikohet

Artisti shqiptar, Young Zerka nesër do të publikoj këngën e re.

“Yalla” mban titulli i projekti i ri i këngëtarit që do të lansohet nesër në ora 18:00.

Gjatë muajve të fundit, Young Zerka ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore.

Në vitin 2019-të, Zerka ka publikuar dy këngë. E fundit ishte ajo “Ting Ting” në bashkëpunim me Albania Outlaëz dhe Dalmo./Indeksonline/