15:41 / E Premte, 15 Mars 2019

Young Zerka publikon projektin e ri ‘Ting Ting’

Këngëtari nga Shqipëria ka publikuar projektin më të ri.

Ai këtë herë ka sjellur këngën në bashkëpunim me Albanian Outlaëz dhe Dalmo, shkruan Indeksonline.

Kënga mban titulli ‘Ting Ting’ dhe është realizuar së bashku me videoklip i cili tashmë është publikuar në kanalin ‘YouTube’.

Ky projekt vije vetëm pak kohë pasi lansimit të këngës ‘Lule Bore’./Indeksonline/