21:34 / E Enjte, 16 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Zaimina edhe pse shtatzënë fsheh ende barkun (Foto)

Këngëtarja shqiptare Zaimina Vasjari shumë shpejtë pritet të bëhet nënë. Ajo dhe i dashuri i saj Klodian Asllani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, edhe pse çifti janë tejet të kujdesshëm në daljet e tyre publike. Madje as Zaimina nuk ka dhënë ndonjë deklaratë rreth shtatzanisë së saj, shkruan Indeksonline.

Se Zaimina po e fsheh barkun e dëshmojnë edhe fotografitë e saj të fundit të postuar në rrjetin e saj social Instagram. Këngëtarja ka veshur një xhemper të kuq, ndërsa ka ekspozuar këmbët./Indeksonline/