15:44 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Zaimina me buzët e kuqe dhe sytë si deti, ju çmend (Foto)

Zaimina Vasjari është këngëtarja e njohur shqiptare e cila është komentuar shumë për shtatzëninë e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në të cilën shfaqë tiparet e bukura të fytyrës së saj, shkruan Ideksonline.

Image result for zaimina vasjari

Ajo shfaqet me sytë e kaltër si deti dhe buzët e kuqe kurse duket për mrekulli.

Për më tepër shikoni se si duket Zaimina./Indeksonline/