23:07 / E Martë, 19 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Zaimina e zbulon se kush është babai i vajzës, ky i fundit reagon me një paraqitje (Foto)

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Ndonëse emri i partnerit të saj u zbulua shumë moti, ajo refuzoi ta konfirmojë emrin e tij në media- shkruan Indeksonline.

Biznesmeni i njohur nga Shqipëria, Klodian Asllani duket se është i lumtur krahë Zaiminës, aq më shumë që tani janë në pritje të një vajze.

Klodiani ka bërë publikimin e një fotografie të realizuar në “Baby Shower”, e mbajtur mbrëmë në një lokal në Tiranë.

“Ne kete dite shume te vecant per mua dhe Klodin ku cdogje ishte perfekte ty te zgjodhem te te ftonim per syrin e keq ???. E di qe mezi po prisje dedikimin tend “, ka shkruar ajo derisa ka përmendur emrin e babait të vajzës së saj.

Kujtojmë se partneri i këngëtares ka edhe një vajzë tjetër nga martesa e tij e parë! /Indeksonline/