21:24 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Zaimina nuk e fsheh më barkun e fryrë! E zbulon vet përmes një fotografie

Edhe pse flitej që është në pritje të fëmijës të parë të saj, këngëtarja shqiptare Zaimina Vasjari asnjëherë nuk foli në lidhje me këtë. Madje ajo në të gjitha fotografitë e fshehte barkun e fryrë, shkruan Indeksonline.

Mirëpo sot këngëtarja ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, pjesë e një fotosesioni që e ka realizuar dhe ka zbuluar pak nga barku i saj.  Ky është edhe konfirmimi nga ana e saj, që shumë shpejtë pritet të bëhet nënë./Indeksonline/