19:15 / E Shtunë, 07 Korrik 2018

Zajmina Vasjari mahnitë me pamjen, çfarë linja trupore… (Foto)

Zaimina Vasjari është njëra nga këngëtaret shqiptare me linjat më të mira trupore.

Pavarësisht që është nënë e një vajzë, ajo ka një trup përfekt, transmeton Indeksonline.

Së fundmi ajo ka pozuar në bikine, ku ka vënë në pah këmbët dhe gjoksin.

Ajo duket shumë natyrale në flokët e kapura gërsheta./Indeksonline/

 

Mos i humb