21:30 / E Diele, 04 Dhjetor 2022 / AR

Zbulohet banorja më e re e ‘Big Brother VIP’

“Big Brother VIP” do të nisë brenda këtij viti dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve. Pak ditë më parë u bë e ditur se moderatorja Kiara Tito, modelja Kejvina Kthella, koreografi Albi Nako dhe blogerja Jori Delli do të jenë pjesë e këtij reality show, ndërsa tani është mësuar një emër tjetër.

“Kryefjala.com” shkruan se pjesë e kastit do të jetë edhe bukuroshja Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit. Kujtojmë se dhe ajo është pjesë e muzikës.

Sakaq, nuk kemi ende një konfirmim zyrtar nga vetë Keisi.

Image