15:58 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Zbulohet çmimi i veshjes së Tunës në këtë fotosesion (Foto)

Tuna është njëra nga këngëtaret që bënë më së shumti përshtypje me pamjen e saj, transmeton Indekosnline.

Së fundi, ajo ka realizuar një fotosesion me të birin e saj veshur me një veshje shumë të bukur dhe interesante.

Kurse faqja në internet “what they wearin” ka publikuar edhe çmimin e kësaj veshje nga marka “Fashion Nova” e cila kushton 50 euro.

Edhe pse jo një çmim shumë i lartë, Tuna dukej shumë në formë./Indeksonline/

Temat: