10:11 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Zbulohet kundërshtari i radhës për McGregor – dhe është befasi

Donald Cerrone ka pohuar se është duke pritur për Conor McGregor që të përballet me të.

Cerrone njoftoi fundjavën e kaluar se ai do t’i rikthehet garave për peshat e lehta pas fitores ndaj Mike Perryt.

Dhe tani ai ka postuar një foto të tij dhe të irlandezit në Instagram me përshkrimin: ”Duke e pritur atë. E njoh atë”, transmeton IndeksOnline.

 

View this post on Instagram

 

Just waiting on him! ?. “ I know a guy” ?

A post shared by Donald Cerrone (@cowboycerrone) on

Cerrone mposhti Perryn në rrethin e parë në Denver për të reaguar nga humbja prej Leon Edwards.

Dhe ai pohuar se tashmë ai ka një përballje ”eksituese” në mendje.

Mbetet të shihet nëse McGregor do ta pranojë ofertën e mundësit në fjalë./IndeksOnline/