13:48 / E Shtunë, 28 Nëntor 2020 / A. M.

Zbulohet shtatorja e Skënderbeut, në Prizren!

Është zbuluar shtatorja e heroit kombëtar, Gjergj Kastrioti- Skënderbeu, në qytetin e Prizrenit.

Kjo shtatore shpaloset pikërisht në ditën e Flamurit Kombëtar dhe Pavarësisë së Shqipërisë, 28 nëntor, transmeton Indeksonline.

Më poshtë, video: