13:17 / E Hënë, 16 Prill 2018

Zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar, hakmarrja e gruas po bA�n xhiron e rrjetit

NjA� grua e cila zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar, pA�rgatiti hakmarrjen e cila u kthye nA� virale nA� rrjet.

Do tA� ishte pA�rvjetori i 3-tA� i dasmA�s sA� tyre, por ajo vendosi ta turpA�ronte publikisht bashkA�shortin e saj.

23-vjeA�arja i tregoi tA� gjithA� rrjetit social Twitter sa mirA� ndihet ajo pa bashkA�shortin e saj Rob, i cili e kishte tradhtuar me njA� tjetA�r.

Ata u martuan nA� njA� moshA� tA� re dhe vendosA�n ta��i jepnin pak kohA� martesA�s sA� tyre pasi ajo zbuloi se i shoqi e kishte tradhtuar.

GjatA� kA�saj kohA� ajo humbi shumA� peshA� dhe u shndA�rrua nA� njA� vajzA� me njA� super trup.

MA� pas vendosi ta��i jepte duart njA�herA� e mirA� tA� shoqit nA�pA�rmjet njA� posti publik.

Ai i kA�rkoi asaj tA� fshinte postimin, por nA� fakt ajo e postoi edhe lutjen e tij e cila u bA� akoma mA� virale.