15:44 / E Diele, 05 Maj 2019 / indeksADMonline

Zbuloni kafshët më të shtrenjta në botë

Një listë e kafshëve më të shtrenjtë në botë që përfshin qen, mace, kuaj dhe zogj. Le t’i zbulojmë së bashku.