10:00 / E Premte, 27 Prill 2018 / indeksADMonline

Zbuloni vendin më të frekuentuar në Prishtinë (Foto)

Vendi të cilin mund ta vizitoni me familje dhe shoqëri!

Garden Open Kitchen është vendi ku elita e Prishtinës kalon momentet më të veçanta!

Organizimet e ndryshme gjatë gjithë javës e bëjnë këtë restaurant edhe më atraktiv.

Është po ky vend i cili duke filluar nga dita e diel, organizon një event që ju bënë të ndjeheni sikur të jeni në Manhattan apo Miami!!!

BEAT BRUNCH është eventi i cili po i argëton të gjithë, me DJ nga më të njohurit dhe piktura të cilat realizohen në prezencën e mysafirëve e deri te ushqimi i jashtëzakonshëm që ju bën të ktheheni përsëri!

BEAT BRUNCH është njëri nga eventet që e bën këtë restaurant të radhitet në top listën e juaj kur vjen fjala për të kaluar një ditë të bukur vikendi. Çdo të diel duke filluar nga ora 12:00 deri në orën 18:00 në hapësirat e Garden-it ju mund të shijoni ushqime nga më të ndryshmet dhe më të shijshmet, sidomos pas një nate të gjatë vikendi deri te pijet dhe koktejet më interesante. Gjithë kjo i jep një arsye më shumë secilit të qëndrojë në Prishtinë!

Koha e drekës (Buisness Lunch 11:00-15:00) është po ashtu momenti ku ju mund të relaksoheni në ambientin piktoreskt dhe ushqimin më të shijshëm. Dhe çka është më e rëndësishmja, me çmimet më të volitshme duke filluar nga menu-ja 3-pjatëshe për 4.90 euro, deri te ajo më e shtrenjta 8,50 euro!

Pa diskutim, oferta më atraktive dhe më e shijshme në qytet.

Çdo të premte nga ora 19:00 ju mund të kaloni një darkë të bukur nën tingujt e instrumenteve të ndryshme si kitarë, violinë, saxophone etj.

Gjithashtu çdo ditë në Happy Hour nga ora 16:00 deri në ora 19:00 ju mund të çlodheni në Garden Open Kitchen duke shijuar pije dhe ushqime me çmime shumë të volitshme.

Në Garden Open Kitchen së paku një herë në muaj mund të shijoni shijen e kuzhinës japoneze, ku sushi përgatitet nga kuzhinierët e spikatur aziatik.
Për të dashurit tanë të mërgatës gjithashtu Hotel Garden është një vend super-luksoz me të gjitha kushtet që i duhen një pushuesi. Aty mund të shijoni katër stinët e vitit duke u ç’lodhur në ambientet relaksuese!

Verën mund ta kaloni në pishinën Garden Wonder Pool e cila është pjesë e Hotel Garden dhe padyshim është më e mira në vend. Kurse, dimrin në Freesia Wellness & SPA me relaks në dhomën për shisha (hookah) që e bën këtë pjesë të dallojë nga të tjerët.

E gjithë kjo e bën Hotel Garden një vend të kompletuar i cili i përmbushë të gjitha nevojat e një pushuesi që kërkon rehati, luks, ushqim të jashtëzakonshem dhe relaks në Prishtinë!

HOTEL GARDEN – Different Feeling!

Hotel Garden, Rr. Agim Qela Nr. 1 Prishtinë (Kalabri)

Hotel Garden Tel. +383 38-717177 Garden Open Kitchen Tel. +383 45-717175

info@hotelgarden-ks.com

Facebook: @gardenopenkitchen @HotelGarden.ks

Instagram: gardenopenkitchen hotelgarden