11:52 / E Premte, 23 Shtator 2022 / B O

“Zemër Luana” në Tv Klan, Luana Vjollca zbulon programin e ri

Luana Vjollca sjell së shpejti në Tv Klan formatin më të ri, “Zemër Luana”.
Pushimet në ekran kanë marrë fund për moderatoren e njohur, e cila do të ritakojë të gjithë “zemërluanët” e saj në skenën gjigande.

Në ditëlindjen e saj më 2 Shtator, Luana publikoi një fotografi që surprizoi ndjekësit duke zbuluar ardhjen e saj nën logon e Tv Klan. Ngacmimet e vazhdueshme për të ‘gërricur’ kureshtjen kanë arritur ‘kulmin’ vetëm ditën e djeshme kur u postuan foto me ikona luani apo zemre vjollcë dhe videoja e një luani diamanti që vraponte në një sfond rozë me zemra.

Luani i “Metro-Goldwyn-Mayer” është zgjedhur qëllimisht nga Luana Vjollca në promon e emisionit. Luani ikonik që në formë shakaje transformohet dhe merr trajtën e Luanës.

“Mezi po pres të ritakohem me ju o zemër Luana-t e mi!”, shkruan moderatorja.