09:43 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Zemërohet babai, fëmijët bëjnë shaka me të pasi i vendosin ushqim të djegës në gjellë

Një baba duket se ka një problem të madh me ushqimet djegëse dhe nuk i do fare ato.

E duke pasur parasysh këtë edhe fëmijët kanë vendosur që të bëjnë shaka, duke i vendosur biber djegës në ushqimin e tij.

Me këtë veprim ata arritën ta zemërojnë shumë babin, sidomos kur ata qeshnin me lot.

Më poshtë mund të ndiqni videon./Indeksonline/