13:30 / E Premte, 24 Janar 2020

Zeshkane më të bukur se Xhensila, s’keni parë?!

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtarët më të njohura shqiptare.

Përveç talentit, ajo ka edhe një bukuri natyrale, shkruan Indeksonline.

Së fundi ajo ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve, i ka bërë të zeza, e kjo po i shkon shumë asaj!

Ndryshimin e saj e mirëpritën edhe ndjekësit e saj, që përmes komenteve shfaqen pëlqimin e tyre.

Ndryshe, Xhensila është e martuar me aktorin Bes Kallaku, dhe janë prindër të një vajze të quajtur Ajka./Indeksonline/