75 Mall Live Search
15:11 / E Mërkurë, 10 Janar 2018 / indeksADMonline

Zgjerohet ‘Buquku’ tani e tutje shërbehuni me mishin më të mirë në Prishtinë (Foto)

Ndër fabrikat më të mëdha në Kosovë, ajo për prodhimin e mishit ‘Buquku’ tani e tutje u jep edhe një mundësi të gjithë qytetarëve.

Prodhimtaria me mishin më kualitativ në Kosovë, që nga sot u ofron kënaqësinë e ushqimit në vendodhjen e re në Prishtinë saktësisht në rrugën ‘Luan Haradinaj’.

Hapja e restorantit më të ri ‘Buquku’ është bërë sot dhe është e hapur çdo ditë nga ora 08:00.

Ndër të tjerash në këtë restorant klientët do të mund të ushqehen me llojllojshmëri të mishit.

Stafi i Grill Restorantit, Buquku uron që të gjithë klientët të gjejnë veten në këtë vend duke ndjerë kënaqësinë dhe shijen fantastike të mishit dhe shërbimit të mirë./Indeksonline/

Temat: