12:20 / E Hënë, 04 Korrik 2022 / AR

Zgjidhet Miss Shqipëria/ Ja kush është 17 vjeçarja që fitoi kurorën

Mbrëmë është mbajtur eventi “Miss Shqipëria 2022”.

17 vjeçarja, Drita Ziri, rrëmbeu kurorën e bukurisë, në mesin e 27 vajzave konkurrente nga Shqipëria dhe Diaspora, shkruan Indeksonline.

Ziri ka filluar të merret me modeling që dy vite. Ajo kishte pozuar në Tiranë dhe Stamboll.

Në Instastory ka ndarë disa momente të ndarjes së çmimeve, në të cilën bukuroshja po duket për mrekulli./Indeksonline/