75 Mall Live Search
10:18 / E Premte, 21 Qershor 2024 / L K

Zhduket një femër në Mitrovicë, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është zhdukur në Mitrovicën e Jugut.

Familjarët kanë raportuar se viktima është larguar nga shtëpia e saj dhe nuk kanë informata se ku ndodhet.

Policia ka njoftuar se rasti ka filluar të hetohet, përcjell IndeksOnline.