13:55 / E Enjte, 23 Maj 2024 / L K

Zhvishen në bregdet vjehrra dhe reja, Mihrija me Tringën

Mihrije Braha vazhdon të paraqitet shpesh dhe me plot dashuri me renë e saj, Tringën.

Vjehërr dhe re janë shfaqur nga bregdeti me kostume plazhi.

Gruaja e Naim Abazit ka 56 vite jetë, por vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale me foto joshëse./Indeksonline/