20:55 / E Mërkurë, 14 Mars 2018 / indeksADMonline

Zhvishet e bën “stila”, por i ka veç 500 mijë ndjekës në Instagram (Foto+18)

Morgan Lux është emri që po tenton të bëj senzacion në Instagram.

Bukuroshja biondinë duket mjaft seksi në pozat e saja, por këto nuk po mjaftojnë që t`ia shtojnë numrin e ndjekësve. Morgan ka vetëm 518 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Indeksonline.

Sido që të jetë, ajo duket një vajzë lozonjare dhe me linja të formësuara të trupit. Këto nuk heziton t`i tregojë dhe Morgan shfaqet komplet siç e ka bërë nëna./Indeksonline/