21:55 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Zhvishet pak Kendall, mahnit me bukurinë (Foto)

Modelja Kendall Jenner, apo njëra prej modeleve më të paguara përgjatë vitit të kaluar nuk heziton të pozojë seksi, duke zotëruar më së miri profesionin e saj.

Kendall është kritikuar në shumë raste për problemet që ka me aknet, por ajo përsëri nuk kishte hezituar që të fotografohej si e tillë, transmeton Indeksonline.

Por këtë herë me shumë grim dhe flokë të hedhura pak përpara e duke zbuluar pak trupin Kendall thjeshtë ka treguar se është ndër femrat më perfekte në botën e modës. Pa asnjë mëdyshje këtë do e mendoj gjithkush që e shikon fotografinë e saj të fundit./Indeksonline/