10:57 / E Diele, 01 Tetor 2017 / indeksADMonline

Zjarr në një lokal në qendër Tiranës

Një zjarr ka rënë në një lokal në qendër të Tiranës.

Mësohet se flakët kanë përfshirë një lokal në zonën e njohur ndryshe si “Piazza”.

Zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Raportohet se flakët nuk janë në përmasa të mëdha dhe nuk ka të lënduar.