16:21 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Zmadhoj gjoksin, por Rozana Radit i është mbushur fytyra me rudha (Foto)

Edhe pse janë të famshëm edhe ata plaken një ditë.

Rozana Radi është një nga këngëtaret më të talentuara, por edhe më të njohura shqiptare. Baladat e saj gjithnjë janë mirëpritur nga publiku, ndërsa ajo është edhe një tekstshkruese e zonja, shkruan Indeksonline.

Edhe pse po mundohet t’i ruaj linjat e saj, madje Rozana pati zmadhuar edhe gjoksin, por vitet po e bëjnë të vetën. Rozana në një fotografi të postuar nga këngëtarja Inis Gjoni, duket krejt ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim. Fytyra e saj është plotë rudha dhe mjaftë zhgënjyese./Indeksonline/