20:12 / E Enjte, 22 Korrik 2021 / Ç.Q

Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes, Drita-Feynoord

Sot në ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes Dritës dhe Feynoordit në kuadër të kualifikimeve në Konferencë Ligë.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton Indeksonline.

Drita:

May be an image of text that says 'DRITA Drita Coach: Ardijan Nuhiji Maloku(GK) (GK) 5 C Limani 3 6 Jamal 18 Cuculi Blakçori 20 10 Vuçaj Jashari 17 27 Ajzeraj 8 Fazliy 70 Muja Simonovski'

Feynoord: