16:55 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Zyrtare: Formacioni i Kosovës në ndeshjen kundër Gjibraltarit

Kombëtarja e Kosovës do të zhvillojë sot ndeshje miqësore kundër Gjibraltarit, ndeshja do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe do të fillojë nga ora 18:00.

Për Kosovën do të debutoj edhe Dreshevic.

Pak më parë janë hapur edhe dyert për tifozët, kurse tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare./Indeksonline/.

Image
Image