13:11 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Zyrtare: Salah nuk luan kundër Barcelonës

Mohamed Salah nuk do të luaj në ndeshjen kthyese të gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës.

Lajmin e ka bërë të ditur trajneri i “Reds”, Jurgen Klopp në konferencën para ndeshjes së nesërme.

“Të dy, Mohamed Salah dhe Roberto Firmino nuk janë në dispozicion”, ka thënë trajneri gjerman.

Salah u lëndua në fundjavë në ndeshjen kundër Newcastle. /IndeksOnline/