18:42 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Zyrtare: UEFA e shpallë Flick trajnerin më të mirë të vitit 2020

Sot në Gjenevë të Zvicrës është hedhur shorti i grupeve në Ligën e Kampionëve.

Skuadrat elitë të këtij kompeticioni mësuan grupin e tyre dhe kundërshtarin potencial, shkruan IndeksOnline

UEFA, sot ndau edhe çmimin për trajnerin më të mirë të vitit 2020, ku me plotë meritë i takoi teknikut të Bayernit, Hans-Dieter Flick.