08:59 / E Martë, 07 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Zyrtare: West Ham prezanton trajnerin e ri (Foto)

Skuadra e West Hamit ka zyrtarizuar menjëherë trajnerin e ri.

Bëhet fjalë për David Moyes, i cili është zyrtarizuar sot në zyrat e klubit nga Londra, shkruan IndeksOnline.

Moyse do ta zë vendin e të shkarkuarit, Slaven Bilic, ndërsa testin e parë do ta ketë më 19 nëntor kundër Watfordit.

54- vjeçari e njeh mjaftë mirë Premierligën pasi më parë ka qenë pjesë e Everton dhe Manchester Unitedit./IndeksOnline/