14:57 / E Hënë, 16 Prill 2018

Adelina Tahiri e kujdesshme, nuk vendos grim për shkak të shtatzanisë (Foto)

Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël.

Ajo dhe bashkëshorti i saj shumë shpejtë pritet të bëhen me një djalë. Është këngëtarja ajo që po e shijon tej mase këtë ndjesi, teksa ndanë fotografi të shumta në ndjekësit e saj në rrjetin social Instgram, shkruan Indeksonline.


Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia së fundmi ka postuar disa imazhe, teksa ka treguar barkun e rrumbullakosur, por ajo që bie në sy në fotografitë e fundit të saj është se ajo nuk ka asnjë pikë grim. Adelina po tregohet e kujdesshme pasi që s’po vendos produkte kozmetike pikërisht për shkak të shtatzanisë./Indeksonline/