12:22 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

U kritikua për martesën më avokatin maqedonas, Adelina tregon se djali i saj është gjithçka

Adelina Tahiri këtë vit ishte një ndër emrat më të komentuar, por edhe personazhet më të kritikuara shqiptare.

Martesa me avokatin maqedonas, Serjozha Markov bëri që ajo të jetë pre e thashethemeve dhe sulmeve të shumta, megjithatë ajo ka treguar se dashuria kalon çdo gjë.

Madje, së fundmi ajo u bë edhe nënë e një djali,Jonit ku duket se po e shijon tej mase këtë ndjesi.

Së fundmi ajo vjen me një fotografi të ëmbël, teksa shfaqet e lumtur pranë birit të tij./Indeksonline/