20:30 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Adelina shfaqet me djalin, ja kujt i ka ngjarë!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri është shfaqur së bashku me djalin e saj, Jonin.

Këto imazhe janë publikuar në llogarinë e tëvoglit, Jon i cili tashmë ka edhe llogarinë e tij personale në “Instagram”.

Në këto imazhe, shihet Adelina dhe Joni dukeudhëtuar në aeroplan. Ndryshe, fytyra e Adelinës edhe në këto imazhe dukejme mjaftë shenja./Indeksonline/