Showbiz

  • Shokohet bota e muzikës, vdes njëri nga DJ më të famshëm në botë
  • Yolanda 55 vjeçare seksi dhe provokuese në bikini (Foto)
  • Majlinda Zeka tregon se si e kalon kohën me të birin e saj (Foto)